Меню сайта

Такси 509 - круглосуточный заказ такси в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі викликати таксі київ дешеве онлайнБагато киян та гостей міста змушені поспішати і економити час і гроші, тому вважають за краще викликати таксі Київ дешеве онлайн. Цей спосіб замовлення машини для поїздки, при якому не потрібно дзвонити в call-центр, відрізняється простотою, високою швидкістю і надійністю. Компанія Лекс пропонує кілька варіантів, за допомогою яких це можна здійснити.

ІДС Лекс: вибирайте надійну компанію з дешевим таксі

Займаючи лідируючі позиції на ринку столичних перевезень пасажирів, інформаційно-диспетчерська служба Лекс гарантує пасажирам високу якість обслуговування і демократичні тарифи. Для цього ми не перестаємо покращувати робочі процеси: завдяки постійній оптимізації вартість послуги стала доступною для всіх, а сервіс досяг європейського рівня. Замовляйте комфортне таксі Київ недорого в Лекс — ми гарантуємо, що поїздка залишить тільки позитивні враження!

Виклик таксі з використанням online форми

Щоб оформити замовлення по інтернету, досить зайти на веб-сайт Таксі Лекс, і відкрити сторінку з формою. У формі передбачені поля для введення адреси подачі машини і кінцевого пункту поїздки. Якщо маршрут цими адресами не обмежується, слід натиснути опцію додавання і внести адресу в новий рядок. Додавати можна таку кількість полів, яку необхідно — обмеження відсутні. Також слід зазначити галочками необхідні додаткові послуги. Щоб дізнатися тариф поїздки, потрібно натиснути кнопку в нижній частині форми, яка робить розрахунки. Показана вартість — фіксована, і не буде більше змінюватися. Дізнавшись суму до сплати, і погодившись з нею, відправляйте заявку, і програма за мінімальний термін знайде найближче до замовника таксі і покаже інформацію про нього і про те, як зв'язатися з водієм.

Встановлюйте мобільний додаток

Замовляти таксі з мобільного набагато простіше, якщо встановити на нього спеціальний додаток. Його можна безкоштовно завантажити з Google Play. Нескладний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми дозволить з додатку викликати таксі київ дешеве онлайнвідразу зорієнтуватися, які дані слід внести для того, щоб розрахувати ціну поїздки, а також замовити машину. Заповнення рядків в додатку займає не більше хвилини, а результат дає вичерпну інформацію про суму до сплати, найближчий автомобіль, який відправиться на виклик, і контакти таксиста. Якщо по-справжньому цінуєте свій час, вибирайте цей сучасний варіант, якому віддає перевагу все більше жителів і гостей Києва. Якщо хочете замовити таксі Київ дешеве, але при цьому комфортне, вибирайте таксомоторну фірму Лекс!

Подробнее