Меню сайта

Такси 509 - круглосуточный заказ такси в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

виклик вартість таксі в києві розрахуватиДля планування бюджету багато хто бажає заздалегідь дізнатися, скільки платити по приїзді, тому вважають за краще вартість таксі в Києві розрахувати. Для зручності кожного замовника столична інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує кілька варіантів, за допомогою яких це можна здійснити. Телефонуйте за коротким номером 509, або завантажуйте мобільний додаток, і відразу дізнаєтеся тариф поїздки на таксі.

ІДС Лекс: ми пропонуємо найнижчі ціни таксі і високу якість

За час, протягом якого таксомоторна фірма Лекс працює в столичних перевезеннях пасажирів, ми стали лідерами. Завдяки вдалому поєднанню відмінної рівня обслуговування спільно з невисокими тарифами, компанія завоювала визнання і популярність у киян і гостей міста. Щоб домогтися європейського сервісу в таксі і демократичних розцінок, ми постійно оптимізуємо роботу, займаємося автоматизацією процесів та прислухаємося до порад і зауважень замовників. Щоб кожен міг висловити, що йому сподобалося чи ні в роботі фірми, контакти розташовані у відкритому доступі.

Як дізнатися тариф поїздки

Щоб заздалегідь дізнатися, яку суму потрібно буде платити по приїзді, Таксі Лекс пропонує на вибір кілька варіантів. Телефонуйте в call-центр за коротким номером 509. Відразу, як він буде набраний, система callback зробить зворотний дзвінок. Вартість телефонної розмови оплачує компанія. Повідомте диспетчеру майбутній маршрут, і відразу почуєте, скільки платити за поїздку. Для жителів мегаполісу, які економлять час і не бажають витрачати його на телефонні дзвінки, передбачений швидкий і сучасний спосіб замовлення таксі та розрахунку вартості. Заходьте на електронний ресурс і завантажуйте сторінку з online формою, або завантажуйте з Google Play безкоштовний додаток для телфона. Для розрахунку вартості необхідно внести дані в рядки форми і натиснути опцію розрахунку.

Як програма розраховує вартість поїздки

У Таксі Лекс максимальну кількість процесів автоматизовано, не став винятком і розрахунок вартості поїздки. Щоб видати остаточну суму до оплати, програма будує оптимальний маршрут між адресами, і при цьому враховує тариф вартість таксі в києві розрахуватипроблемні місця (пробки, ремонтні ділянки). Далі програма спирається на діючі на даний момент в компанії тарифи, враховує наявність додаткових слуг, і видає остаточний результат, який залишається незмінним після приїзду. Вибирайте таксомоторну фірму Лекс, яка пропонує мінімальну вартість таксі в Києві: телефонуйте 509 з мобільного або залишайте заявку в інтернеті в будь-який час доби!

Подробнее