Таксі мікроавтобус

Таксі стандарт — це легкова машина, яка підходить для перевезень декількох пасажирів з ручною поклажею і невеликою кількістю багажу. Що ж стосується групових перевезень — можна замовити кілька машин або оренду таксі мікроавтобус, якщо ви, наприклад, повертаєтеся пізно увечері з корпоративу великою компанією.

шашечки таксі мікроавтобусЦе зручно для пересування по місту, в межах півгодинного маршруту, для планових і термінових поїздок, для поїздок в аеропорт. У легковому автомобілі з комфортом поміщаються три людини, можливо перевозити тварин, але для цього попередньо потрібно уточнювати які вимоги і тарифи встановлюються певної службою таксі Києва. Для сімейної або групової поїздки ідеальне рішення — замовити мікроавтобус.

Таксі мінівен

Основна причина раціонального використання послуги окремо — це різні кінцеві пункти маршруту, які знаходяться в протилежних точках міста. Якщо мова йде про групові поїздки, екскурсії, свята або урочистості, куди всім прийнято прибувати разом, розгляньте варіант пасажирського мікроавтобуса або мінівена. Також, як і стандартну машину його можна замовити заздалегідь, а зробити це буде логічніше, оскільки на пошук такого формату потрібно більше часу у самої служби. Це зручно, доступно і дешево для кількості осіб від 6 до 20, адже роздільні тарифи таксі в Києві обійдуться вам набагато дорожче.

мікроавтобуси таксі мікроавтобусЩо ж стосується машини, то кількість посадочних місць для вас підберуть оптимальну, щоб всім пасажирам було комфортно і затишно протягом всієї поїздки. Салон таксі мінівен, як і в традиційному замовленні, повинен бути оснащений хорошою вентиляцією і системою обігріву / охолодження. Якщо з вами буде подорожувати багатогабаритний багаж, слід повідомити про це менеджера при замовленні, щоб в салоні залишилося місце і для нього.

Щоб зробити замовлення таксі мікроавтобус в Києві, зателефонуйте нам по будь-якому із вказаних номерів на сайті або залиште свою заявку на передзвін. Ми працюємо якісно, оперативно і доступно, щоб ви завжди встигали по своїм справам!