Погодинне обслуговування

Таксі — це сервіс, розцінки на який відштовхуються в основному від кілометражу, заданого за шашечки таксі погодинне обслуговуваннямаршрутом клієнта. Але є й інший підхід до оплати, який відштовхується від часу погодинне обслуговування — оренда таксі Київ. Інакше кажучи, це надання можливості клієнту користуватися послугами одного таксиста на одній і тій же машині протягом декількох годин.

Виклик таксі з оплатою за годину

Чому це вигідно:

  • ви отримуєте особистого шофера на деякий час, який буде перевозити вас в потрібні місця;
  • немає необхідності постійно робити нове замовлення, переносити свої речі і домовлятися з оператором;
  • якщо вам потрібно переміщатися в межах одного міста або прилеглих районів, вам не потрібно чекати машину кожен раз, коли ви робите пересадку;
  • ви впевнені, що таксі не перехопить інший замовник — водій чекатиме вас протягом зазначеного часу в певному місці;
  • економія грошей за рахунок подолання певної відстані (в цьому випадку потрібно уточнити індивідуальні параметри сервісу), решту суми ви платите суто за погодинне очікування оренди таксі;
  • мінімальний час погодинного обслуговування 2 години, що дає вам можливість обзавестися водієм на цілий день.

водії погодинне обслуговуванняЯкщо у вас надзвичайно насичений день і роз’їжджати з багажем у термінових справах у вас просто немає бажання, а постійний виклик нової машини забирає у вас багато часу — це ідеальне рішення для вас. Щоб замовити оренду таксі в Києві на певний термін, зв’яжіться з нами або зробіть онлайн замовлення таксі на сайті, і ми відразу ж передзвонимо вам.

Ми робимо наш сервіс максимально зручним і доступним для кожного клієнта, тому погодинне обслуговування гарантує, що ваші заплановані справи і поїздки будуть відбуватися вчасно і комфортно.