Кур’єрська доставка

Кожен житель міста звик до динамічного ритму повсякденного життя і важливості розставляння пріоритетів. Від цих факторів залежить ваш спокій і успішність в будь-якихшашечки таксі кур'єрська доставкасправах, адже саме втілення планів вчасно гарантує повноцінний відпочинок. Однією з важливих потреб у великих містах стала термінова доставка всіх необхідних продуктів і вантажів на дім.

Діловим і успішним людям деколи доводиться вдаватися до послуг таксі та служб доставки, щоб заощадити час і вкластися в рамки. Але що якщо спробувати поєднає ці дві можливості воєдино і отримати супер економію часу? Завдяки послузі, яку надає наша служба таксі, ви можете передати або отримати необхідну річ набагато швидше.

Нікого сьогодні не здивуєш особистим шофером, якого можна отримати на деякий час, і персональним підходом кур’єра до доставки вашого замовлення з магазину, інтернет-магазину, а ось таксист, який став ще і вашим кур’єром — дійсно дивно. Перевага такого виду доставки в тому, що без вашої присутності ви можете відправити пошту, документи, продукти, подарунки, букет квітів або іншу посилку або вантаж вагою до 20 кілограмів в будь-яку точку міста і будете впевнені, що ваше замовлення виповниться швидко, в тому числі і в вихідні.

Замовити кур’єрську доставку просто — все, що вам потрібно — це залишити заявку в службі таксі, дати точні вказівки за адресою або особливі примітки, а також попередити одержувача посилки в кінцевому пункті.

Кур’єрська доставка в таксі

посилки кур'єрська доставкаТаксисти, які здійснюють таку послугу по місту і за місто цілодобово на авто, концентруються тільки на вашому замовленні і не мають права під час його доставки перевозити інших клієнтів, навіть якщо їх маршрут знаходиться в тому ж напрямку. Це забезпечує збереження і конфіденційність вмісту вашої посилки. І це гарантія найшвидшої і надійної доставки ваших товарів в будь-яке зазначене місце і час.

Оплата даної послуги в таксі Київ формується виходячи зі стандартного тарифу таксі за кілометраж, плюс додатково справляється плата за безпосередню передачу посилки. У кожної служби вона має свою вартість, потрібно попередньо дізнатися розцінки у оператора при оформленні заявки. Наші головні якості — оперативність і доступність, за допомогою яких ми втілюємо в життя всі ваші вимоги.