Меню сайта

Такси 509 - круглосуточный заказ такси в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

передача ключів тверезий водій київЧасто може статися ситуація, коли сідати за кермо машини не можна — в цьому випадку скористайтеся послугою тверезий водій Київ. Для цього звертайтеся в кращу таксомоторну фірму столиці Лекс: ми гарантуємо високу якість виконання замовлення, і при цьому встановили найбільш лояльні ціни в місті!

Чому ми кращі?

Замовлення таксі або іншої додаткової послуги в інформаційно-диспетчерській службі Лекс є надзвичайно затребуваним у киян і гостей міста. Висока популярність в замовників обумовлена чудовим сервісом і доступними тарифами. При цьому ми встановили низькі розцінки завдяки оптимізованій роботі, яка позитивно позначається на цінах і якості.

Коли слід викликати драйвера

Таксі Лекс якісно виконує будь-яку з широкого списку додаткових послуг, не стала винятком і послуга тверезого водія. Будь-яка ситуація, в якій водіння несе потенційний ризик здоров'ю водія і навколишніх, вимагає замовлення послуги. Викликати драйвера просто необхідно, коли ви випили спиртного на вечірці, відчуваєте сильну втому або прийняли сильнодіючий лікарський засіб. Не варто нехтувати цими ситуаціями і сідати за кермо — тоді виникає загроза для життя водія і навколишніх, тому допомога драйвера необхідна. Професійний водій ІДС Лекс приїде за найкоротший термін і доставить клієнта і його машину за вказаною адресою в цілості й неушкодженості. Драйвер також користується величезною популярністю у ділових людей, які багато пересуваються по місту, і за статусом зобов'язані мати особистого водія.

Оформлення замовлення в Лекс у диспетчера

Щоб замовити тверезого водія, досить набрати легкий для запам'ятовування номер 509 з мобільного, або використати контакти, зазначені на веб-сайті ІДС Лекс. Пройде кілька секунд, і система callback здійснить зворотний дзвінок. Озвучте диспетчеру Лекс, куди необхідно приїхати водієві, і за якою адресою доставити замовника і машину, скажіть держномер транспортного засобу та ПІБ його власника для перевірки. Оператор call-центру швидко внесе дані в програму і скаже, скільки коштує послуга.

Швидко і надійно

таксисти тверезий водій київЧисленний таксопарк компанії Лекс дозволяє машинам перебувати у всіх районах міста. Знайти найближчого до замовника водія — не проблема. Водії чудово розбираються в столиці, тому приїжджають за мінімальну кількість часу, а водійський стаж гарантує високу безпеку. Якщо знадобився тверезий водій Київ, робіть замовлення в кращій компанії міста Лекс, і залишитеся задоволені високою якістю та помірною вартістю!

Подробнее