Меню сайта

Такси 509 - круглосуточный заказ такси в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі тарифи київ онлайнТаксомоторна фірма Лекс встановила максимально лояльні ціни в столиці: подивіться таксі тарифи Київ онлайн, розташовані на нашому сайті. Якщо шукаєте надійну службу з помірними розцінками і високою якістю, вибирайте Таксі Лекс: ми не підводимо замовників і допомагаємо економити на кожній поїздці.

Вдала комбінація дешевизни і відмінної якості від Лекс

Працюючи в столичних перевезеннях, наша інформаційно-диспетчерська служба не перестає вдосконалювати кожен робочий процес, щоб якість послуги виклику таксі залишалася на європейському рівні, а тарифи знижувалися. На відміну від більшості київських компаній, наші тарифи невисокі не за рахунок низької якості обслуговування, а завдяки оптимізованій роботі.

Розрахувати вартість поїздки на таксі по інтернету

Використовуйте сучасні способи, щоб заощадити час по максимуму і при цьому не дзвонити в call-центр: завантажуйте додаток для мобільного або форму на сайті. Інтерфейс обох варіантів виклику таксі простий і зрозумілий, а функціональність однаково висока. Вибравши один із способів, вносьте адреси в порожні поля: програма після введення перших букв покаже релевантний список, з якого необхідно вибрати потрібний. Відмітити додаткові послуги і умови — один з обов'язкових пунктів для коректного розрахунку тарифу поїздки. Якщо будете їхати на таксі з домашнім вихованцем, необхідна наявність дитячого крісла або інші послуги — відзначайте їх у формі. Після того, як всі дані будуть внесені, вибирайте опцію розрахунку вартості таксі, розташовану внизу, і відразу дізнаєтеся, яку суму готувати до сплати.

Розрахунок програмою вартості поїздки

При розрахунку виключаються помилки, викликані людським фактором, оскільки процес автоматичний. Програма будує оптимальний маршрут, враховуючи проблемні ділянки дороги, а після спирається на актуальні тарифи. Ціна, показана програмою, не змінюватиметься після приїзду — ніяких неприємних сюрпризів не відбудеться.

Виконаємо будь вимогу щодо автомобіля

У таксопарку ІДС Лекс присутні різні марки і моделі автомобілів, а самої кількості транспортних засобів вистачає для успішного виконання всіх мікроавтобуси таксі тарифи київ онлайнзамовлень. Вказуйте в online заявці або повідомляйте диспетчеру за номером 509, який автомобіль потрібен, і ми обов'язково його підшукаємо. Вигідна ціна таксі мікроавтобус для великої компанії — тільки в ІДС Лекс! Кожному пасажиру буде комфортно подорожувати, а платити не доведеться багато. Якщо шукаєте недорогі таксі тарифи Київ, віддавайте перевагу Лекс: ми гарантуємо не тільки помірну вартість послуги, а й чудовий сервіс!

Подробнее