Меню сайта

Такси 509 - круглосуточный заказ такси в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі київ розрахувати вартість поїздкиЩоб заздалегідь підготувати суму до cплати, необхідно зателефонувати диспетчеру або завантажити додаток, і для таксі Київ розрахувати вартість поїздки. Інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує одні з найнижчих розцінок в столиці: переконайтеся в цьому і ви, замовивши таксі!

Якісне і недороге надання послуги

Київська таксомоторна компанія Лекс за час роботи на ринку пасажирських перевезень стала визнаним лідером, тому нашими послугами користується величезна кількість жителів і гостей української столиці. Ми оптимізуємо робочі процеси, що дозволяє домогтися зразкової якості і демократичних цін. Крім того, робота в таксі дається тільки кваліфікованим співробітникам, які забезпечують надання сервісу на вищому рівні.

Розрахунок тарифу поїздки онлайн

Більшість городян вважає за краще вирішувати питання за допомогою інтернету, оскільки це значною мірою економить час. ІДС Лекс не відстає від сучасних тенденцій, тому ми пропонуємо розрахунок суми до cплати і замовлення таксі онлайн. Для цього необхідно безкоштовно завантажити додаток з Google Play і встановити на смартфон, або відкрити онлайн форму на сайті компанії. Інтерфейс форми відрізняється простотою і інтуїтивно зрозумілий. У відповідні поля необхідно внести дані про маршрут поїздки. Якщо потрібні додаткові умови, відзначте галочками і їх. У нижній частині online форми знаходиться кнопка розрахунку тарифу таксі, яку необхідно натиснути після внесення даних.

Телефонуйте диспетчеру за коротким номером 509

Для дзвінка диспетчеру передбачений короткий номер, який нескладно запам'ятати: телефонуйте 509 в будь-який час дня і ночі. Відразу після того, як номер буде набраний, система callback зробить зворотний дзвінок, тому вартість телефонної розмови оплачує ІДС Лекс. Повідомте оператору, за яким маршрутом будете пересуватися, і через кілька секунд почуєте, скільки платити по приїзді.

Максимально швидка подача таксі

У Києві необхідно бути пунктуальним, щоб усюди встигати вчасно, тому компанія Лекс пропонує високу оперативність подачі таксі: автомобіль приїде швидкість подачі таксі київ розрахувати вартість поїздкичерез 5 хвилин після замовлення. Для цього ми постійно оптимізуємо робочі процеси, домагаючись максимальної автоматизації. Склад таксопарку постійно збільшується, тому наші автомобілі знаходяться у всіх районах міста. Для додаткової гарантії подачі авто фірма веде співпрацю з іншими службами таксі. Щоб таксі Київ розрахувати, у скільки обійдеться подорож по столиці, телефонуйте 509 або завантажуйте додаток!

Подробнее