Меню сайта

Такси 509 - круглосуточный заказ такси в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі київ розрахунок вартостіПереважна кількість пасажирів таксі хочуть заздалегідь дізнатися, у скільки обійдеться поїздка, тому прагнуть зробити таксі Київ розрахунок вартості. Це дозволить підготувати гроші завчасно, і не витрачати час на пошук потрібної суми і очікування здачі, а також вирішити питання бюджету поїздки. Київська інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує кілька зручних варіантів, за допомогою яких можна це здійснити. При цьому кожен із способів займає мінімальну кількість часу.

Шукаєте найдешевше таксі в Києві? Вибирайте Лекс!

Таксомоторна компанія встановила максимально низькі розцінки, тому комфортну поїздку може дозволити собі кожен житель і гість столиці. Більшість компаній-перевізників знижують тарифи через невисоку якість, проте ІДС Лекс оптимізує процеси кожен день, що дозволяє домогтися мінімальної вартості і європейського рівня обслуговування.

Цілодобовий дзвінок диспетчеру за номером 509

Компанія Лекс працює без перерв і вихідних, тому замовити таксі і дізнатися вартість поїздки ви можете в будь-який час доби. Телефонуйте з мобільного на короткий номер 509: відразу після набору номера спрацює система автопередзвону, яка миттєво здійснить зворотний дзвінок. Озвучте оператору адресу, за якою автомобіль повинен під'їхати, а також куди будете направлятися. Якщо потрібні додаткові послуги або умови — повідомте про це, оскільки остаточна сума залежить від сукупності всіх факторів поїздки.

Сучасний онлайн спосіб

Завантажуйте з Google Play безкоштовний додаток і встановлюйте на смартфон. Або відкривайте сторінку сайту з дещо розширеною формою онлайн замовлення, при цьому функціональність форми на сайті і в додатку однакова. В поля форми необхідно внести маршрут майбутньої поїздки і відзначити галочками додаткові опції, а після натиснути кнопку розрахунку тарифу. Програма побудує максимально короткий маршрут і відразу видасть остаточну суму до сплати, яка залишається незмінною.

Оперативність подачі таксі

Таксі Лекс здійснює максимально швидку подачу автомобіля в столиці. Для цього ми постійно розширюємо склад таксопарку і ведемо співпрацю з іншими таксомоторними службами. Автомобіль мікроавтобуси таксі київ розрахунок вартостіприїжджає вже через 5 хвилин після оформлення замовлення! У таксопарку знаходяться машини різних марок і моделей. Якщо необхідно замовити таксі мікроавтобус для великої компанії — телефонуйте 509, і ми надамо транспортний засіб за найвигіднішою ціною. Щоб здійснити таксі розрахунок вартості в будь-який час доби, скористайтеся онлайн формою ІДС Лекс, або телефонуйте з мобільного 509!

Подробнее