Меню сайта

Такси 509 - круглосуточный заказ такси в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

з додатку таксі київ онлайн розрахунок вартостіЯкщо плануєте бюджет і готуєте кошти перед поїздкою, робіть таксі Київ онлайн розрахунок вартості. Задля цього інформаційно-диспетчерською службою Лекс передбачено декілька способів, застосовуючи які, можна розрахувати вартість послуги і при цьому не звертатися до оператора. Використовуйте мобільний додаток для розрахунку вартості або online форму, яка знаходиться на веб-сайті ІДС Лекс.

Шукаєте дешеве таксі? Вибирайте Лекс!

Наша таксомоторна компанія завоювала величезну кількість постійних клієнтів, яких приваблює поєднання помірних тарифів і європейського сервісу. З кожним днем жителів і гостей Києва, які обирають Лекс, стає більше, тому служба таксі по праву знаходиться на лідерських позиціях ринку столичних пасажирських перевезень. Щоденне поліпшення якості надання послуги і оптимізація робочих процесів дозволяє робити тарифи доступними для населення, а обслуговування — постійно вдосконалювати. Щоб цього домогтися, ми звертаємо увагу на всі зауваження і побажання пасажирів: використовуйте контакти, зазначені на сайті, щоб поділитися враженнями про поїздку.

Розрахунок тарифу з використанням додатку

Розрахувати вартість послуги онлайн — один з найбільш простих, швидких і надійних способів дізнатися, в яку суму виллється поїздка на таксі. Щоб це зробити, завантажуйте додаток в смартфон, вносьте в нього адресу, за якою подавати автомобіль, і куди їхати. Кнопка, яка розраховує тариф поїздки, знаходиться внизу форми. Дізнавшись, скільки платити за послугу, відправляйте замовлення на обробку. Програма за найкоротший термін підшукає найближче таксі, покаже інформацію про нього і контактні дані водія.

Заповнюйте форму на сайті

Ще більш простий варіант розрахунку ціни і замовлення машини — не завантажувати додаток, а заповнити онлайн форму, яка знаходиться на сайті компанії. Принцип той же: внести дані про маршрут, позначити додаткові послуги, дізнатися тариф і відправити заявку на обробку. Виклик таксі по інтернету займе мінімум вашого часу, а розрахована програмою вартість є вірною, і не збільшиться після приїзду. Вибирайте будь-який із способів, якщо дійсно економите час.

Таксі приїде за 5 хвилин

час подачі таксі київ онлайн розрахунок вартостіЯкщо поспішайте або не бажаєте очікувати даремно, викликайте таксі в Лекс: ми подаємо авто вже через 5 хвилин! Численна кількість транспорту в таксопарку, партнерство з київськими службами і розумна організація роботи — запорука того, що авто приїде за 5 хвилин. Робіть замовлення комфортного таксі Київ онлайн у найпопулярнішій компанії Лекс за невисокою ціною!

Подробнее