Меню сайта

Такси 509 - круглосуточный заказ такси в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі розрахувати тариф таксі київПланування бюджету поїздки неможливо здійснити, щоб попередньо не розрахувати тариф таксі Київ. Для зручності інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує кілька варіантів, які віднімуть мінімальну кількість часу, і дозволять відразу визначитися з тарифом послуги.

Найвигідніша вартість таксі

При бажанні заощадити багато хто прагне викликати таксі в службі, яка пропонує недорогі розцінки. З більш двохсот столичних таксомоторних компаній низькі ціни встановила більшість, однак варто звернути увагу на якість послуги, що надається. На відміну від інших, служба таксі Київ Лекс прагне максимально зменшити розцінки, але при цьому підвищити рівень обслуговування, тому займається оптимізацією роботи. Це успішно реалізується, в зв'язку з чим компанія зайняла позиції лідера галузі перевезень і заслужила популярність замовників.

Заповнення онлайн форми

У сучасному світі без інтернету практично неможливо обійтися, що природним чином торкнулося і область перевезень. Таксі Лекс пропонує швидкий і зручний спосіб замовити таксі або попередньо дізнатися вартість поїздки. Для цього необхідно безкоштовно скачати з Google Play додаток для смартфона і встановити його. Після внесення маршруту поїздки слід вибрати опцію розрахунку суми до сплати, і програма відразу її покаже. Щоб не завантажувати мобільний додаток, досить відкрити сайт фірми Лекс, і завантажити online форму. У відповідні рядки необхідно внести інформацію про майбутню поїздку, відзначити додаткові умови. Програма прокладе оптимально короткий маршрут і видасть остаточний тариф.

Телефонуйте 509 в будь-який час доби

Ми модернізували традиційний варіант виклику таксі і розрахунку ціни. Дзвоніть з мобільного телефону на короткий номер 509, і відразу після цього задіється система callback, яка через секунду зробить зворотний дзвінок. Повідомте оператору адреси, за якими плануєте пересуватися. Оператор швидко внесе інформацію в програму і скаже остаточну суму до сплати. Вона залишається незмінною після приїзду.

Як проводиться розрахунок вартості

вартість розрахувати тариф таксі київДля розрахунку програмі необхідно прокласти оптимальний маршрут, враховуючи пробки і ремонтні ділянки. При цьому вона спирається на діючі на даний момент ціни. Процес автоматизований, що є запорукою відсутності помилок від людського фактора. Замовляйте авто в кращій компанії столиці, яка пропонує найнижчий тариф таксі Київ: залишайте заявку онлайн або телефонуйте за номером 509!

Подробнее