Меню сайта

Такси 509 - круглосуточный заказ такси в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі розрахунок тарифу таксі київЯкщо необхідно заздалегідь спланувати бюджет, перед поїздкою зробіть розрахунок тарифу таксі Київ, який покаже точну суму до сплати. Для цього інформаційно-диспетчерська компанія Лекс пропонує кілька варіантів, кожен з яких займає мінімум часу.

Замовляйте таксі в кращій компанії столиці

ІДС Лекс по праву вважається однією з кращих служб Києва. Ми прагнемо максимально знизити розцінки, але при цьому вивести якість на європейський рівень. З цією метою в компанії постійно оптимізуються робочі процеси, що дозволяє встановити демократичні ціни, не погіршуючи рівень обслуговування.

Як дізнатися вартість поїздки

Для розрахунку остаточної суми до сплати необхідно зателефонувати диспетчеру за коротким номером 509 або завантажити мобільний додаток. Після набору номера 509 спрацює система автопередзвону, яка здійснить зворотний дзвінок через кілька секунд. Оскільки в call-центрі працює достатня кількість співробітників, вільний диспетчер відразу прийме ваше замовлення. Повідомте, за якою адресою подавати таксі, і куди будете направлятися, позначте додаткові умови поїздки або послуги. Диспетчер оперативно внесе цю інформацію в програму, а вона розрахує підсумкову вартість. Жителі української столиці при нинішньому ритмі життя повинні бути пунктуальними і особливо економити час, тому вважають за краще сучасні рішення. Заходьте на сайт Таксі Лекс і відкривайте сторінку з online формою або завантажуйте додаток і встановлюйте на смартфон. В поля форми необхідно внести дані щодо поїздки, а після вибрати опцію розрахунку вартості. Озвучена диспетчером або розрахована онлайн сума є остаточною, і не зміниться після приїзду.

Максимально швидка подача таксі

Компанія Лекс відповідає високим вимогам замовників, тому швидкість подачі автомобіля — найшвища в Києві. Для цього таксопарк компанії постійно мікроавтобуси розрахунок тарифу таксі київзбільшується, поповнюючись новими іномарками. У таксопарку присутні автомобілі різних моделей і марок. Якщо подорожуєте великою компанією і необхідно таксі мікроавтобус, вибирайте Лекс — у нас найвигідніші ціни. Компанія знаходить машину навіть в годину пік. Для додаткової підстраховки ми ведемо співпрацю з іншими київськими службами таксі, що є гарантією знаходження авто. Продумана організація роботи передбачає наявність машин у всіх столичних районах, при цьому на виклик направляється найближчий до замовника автомобіль. Викликайте авто в ІДС Лекс: розрахунок тарифу таксі і оформлення замовлення максимально спрощені і абсолютно безкоштовні!

Подробнее