Недороге таксі Києва телефони

виклик недороге таксі києва телефониДля швидкого виклику машини необхідно завжди мати під рукою недороге таксі Києва телефони. Столична служба таксі Лекс пропонує замовникам найбільш вигідні умови поїздки, а також максимальний комфорт навіть на стадії замовлення: для запам’ятовування нашого короткого номера не знадобиться багато часу. Набирайте 509 з мобільного в будь-який час доби, і через 5 хвилин комфортабельне авто вже чекатиме біля будинку, а вартість поїздки буде доступна практично всім.

Замовляйте комфортний автомобіль за демократичною ціною

Наша інформаційно-диспетчерська служба займається пасажирськими перевезеннями для киян і гостей столиці протягом тривалого періоду. За цей час ми сформували дружний колектив професіоналів, який надає пасажирам високий рівень обслуговування: робота в таксі Лекс — тільки для професіоналів.

Робочі процеси компанії щодня оптимізуються, тому ми встановили оптимально низькі тарифи і зробили якість обслуговування максимально високою. Якщо не бажаєте переплачувати і при цьому цінуєте якісну послугу — звертайтеся в Лекс!

Замовлення таксі і розрахунок вартості

Завчасне знання вартості поїздки допомагає спланувати бюджет і заощадити час після приїзду і довго не шукати необхідну суму. Наша таксомоторна фірма пропонує кілька способів, за допомогою яких це можна здійснити.

Телефонуйте за коротким номером 509 в call-центр і повідомляйте диспетчеру інформацію, що стосується поїздки: адресу подачі таксі, пункт прибуття, додаткові послуги та умови. Після внесення даних оператор озвучить тариф, розрахований програмою: вона прокладає оптимально короткий маршрут і враховує всі додаткові опції.

Сучасний варіант замовлення таксі через інтернет ще простіше і швидше, ніж дзвінок диспетчеру. Завантажуйте сайт і відкривайте онлайн форму або завантажуйте додаток. У додатку форма має спрощений вигляд, проте така ж функціональна. Маршрут і вподобання щодо машини і поїздки необхідно внести до відповідних рядків, а після розрахувати тариф.

вартість недороге таксі києва телефониЯк розраховується вартість

Загальну суму до сплати програма розраховує виходячи з тарифів, які актуальні в компанії на поточний момент. З тарифами таксі можна ознайомитися на електронному ресурсі фірми — вони прозорі і знаходяться у відкритому доступі. Ви можете подивитися їх і особисто переконатися, що компанія Лекс пропонує максимально вигідні розцінки. Озвучена ціна є остаточною і не зміниться після приїзду.

Замовляйте недороге таксі Києва за коротким номером 509!

Опубликовано