Меню сайта

Такси 509 - круглосуточный заказ такси в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі найдешевше таксі в києві тарифиЩоб замовити авто для поїздки по столичному регіону в будь-який час доби, викликайте в Лекс найдешевше таксі в Києві тарифи якого відрізняються демократичністю. Наша таксомоторна компанія пропонує кожному пасажиру оптимальну зручність за помірною ціною!

Найдешевше таксі столиці

У більшості замовників при вживанні слова «дешевий» незмінно виникають неприємні асоціації, які відносяться до низької якості. Однак якщо звернетеся в Таксі Лекс — обов'язково поміняєте свою думку! Наша компанія пропонує максимально низькі розцінки в поєднанні з відмінною якістю. Як це можливо? Дуже просто: ми щодня оптимізуємо робочі процеси, що дозволяє домогтися високоякісного сервісу і знизити вартість послуги. Кожен процес виконується особливо ефективно, тому на нього витрачається мінімум часу і грошей.

Що необхідно зробити, щоб дізнатися вартість поїздки

Для розрахунку остаточної суми до сплати скористайтеся допомогою диспетчера або зробіть це самостійно онлайнконтакти для здійснення обох способів вказані на сайті. Наберіть з мобільного короткий номер 509, і повідомте диспетчеру адреси поїздки, не забувши вказати наявність додаткових послуг. Оператор внесе ці дані в програму, і відразу скаже, в яку вартість обійдеться поїздка. Завантажуйте з Google Play безкоштовний мобільний додаток і встановлюйте на смартфон. Тоді ви зможете запустити його в будь-який зручний час і дізнатися ціну поїздки, а також замовити таксі. Дані вносяться кількома кліками, до того ж, немає необхідності телефонувати диспетчеру. Все це суттєво економить час. Оформити замовлення таксі і розрахувати суму до сплати онлайн можна ще одним способом. Для цього завантажуйте сторінку сайту з формою, і вносьте в рядки дані майбутнього маршруту. Форма на сайті має ту ж високу функціональність, що і додаток.

Максимально швидка подача таксі

швидкість подачі найдешевше таксі в києві тарифиНе любите витрачати час на очікування? Тоді замовляйте таксі в Лекс: ми економимо кожну хвилину і швидше за інші служби подаємо автомобіль! Девізом нашої інформаційно-диспетчерської служби є оперативне забезпечення пасажира комфортним авто за доступною вартістю. Для швидкості подачі в автопарку компанії знаходиться велика кількість автотранспорту, якої достатньо для виконання всіх замовлень. Автомобіль приїде вже через 5 хвилин після оформлення заявки — переконайтеся в цьому особисто! Замовляйте найдешевше таксі в Києві в ІДС Лекс за коротким номером 509 або завантажуйте додаток!

Подробнее