Меню сайта

Такси 509 - круглосуточный заказ такси в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

отримання кур'єрська доставка київКоли необхідно терміново доставити посилку або важливі документи, скористайтеся такою послугою служби таксі Лекс, як кур'єрська доставка Київ. Наша таксомоторна компанія заслужено вважається кращою в столичному регіоні, тому можете бути впевнені у високій якості і помірних цінах. Щоб оформити замовлення доставки, потрібно зателефонувати за номером 509 або скористатися додатком.

Таксі Лекс: оперативна доставка за невисокою ціною

Щоб посилка, документація або необхідні папери опинилися у адресата за найкоротший термін, звертайтеся в кращу компанію Києва Лекс. Ми гарантуємо високу швидкість виконання кожного замовлення і встановили найдемократичніші тарифи. Завдяки оптимізованій роботі ціни оптимально знизилися, а сервіс вийшов на європейський рівень. Для поліпшення роботи ми прислухаємося до думки клієнтів, тому використовуйте контакти для висловлення зауважень і побажань.

Обирайте Лекс: у нас максимум переваг

Доставка посилки по місту кур'єрською компанією, яка на цьому спеціалізується, займає не менше трьох годин. Інформаційно-диспетчерська служба Лекс доставить адресату пошту, документи або посилку не більш, ніж за тридцять хвилин. Завдяки продуманій організації роботи наша компанія пропонує замовнику оптимальну економію часу і грошей. Клієнту немає необхідності бути присутнім особисто при передачі посилки, відповідно, не потрібно витрачати фінанси на дорогу туди і назад, і відриватися від справ. На деякий час водій Таксі Лекс стане вашим особистим кур'єром і максимально швидко зробить доставку. Після того, як найближчий до клієнта водій отримує заявку і підтверджує її виконання, він відразу направляється за вказаною адресою, і приїжджає через 5-10 хвилин. Отримавши посилку, водій відправляється до адресата, вибираючи для цього найкоротший шлях і об'їжджаючи проблемні ділянки дороги — таксисти ІДС Лекс чудово знають столицю. Доставка посилки здійснюється за мінімальну кількість часу: якщо важлива кожна хвилина — вибирайте Лекс!

Як оформити замовлення

Якщо знадобилася доставка кур'єром, відразу телефонуйте на короткий номер 509 або заповнюйте online форму. виклик онлайн кур'єрська доставка київПісля набору 509 спрацьовує система callback, і ви отримаєте зворотний дзвінок за лічені секунди. Скажіть диспетчеру адресу, за якою потрібно забрати посилку, і куди доставити, і дізнаєтеся вартість послуги. Скористайтеся мобільним додатком для замовлення доставки і розрахунку вартості. Внесіть в форму маршрут, відзначте галочкою послугу і натисніть опцію розрахунку вартості. Найшвидша і недорога кур'єрська доставка Київ в Лекс: телефонуйте за коротким номером 509 або заповнюйте форму онлайн!

Подробнее