Меню сайта

Такси 509 - круглосуточный заказ такси в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

На сьогоднішній день в столиці дуже велика кількість ділових людей потребує комфортабельні салони бізнес таксі київбізнес таксі Київ, щоб з максимальною зручністю та економією часу здійснювати переїзди по місту і за його межі. Таксі Лекс пропонує найвигідніші умови і комфортабельні надійні автомобілі для своїх клієнтів: просто набирайте з мобільного три цифри 509 або залишайте заявку в інтернеті, і ми виконаємо її в найкоротший термін.

Таксі Лекс: ми економимо час і гроші пасажира

При замовленні автомобіля в інформаційно-диспетчерській службі Лекс клієнта очікує швидкість виконання замовлення, гідний рівень сервісу, високий рівень комфорту і помірні розцінки. Телефонуйте 509 і точно не пошкодуєте!

Найшвидша подача машини

Знаючи, наскільки важлива кожна хвилина при замовленні таксі Київ (а особливо це цінується у людей, зайнятих у сфері бізнесу), ми зуміли так організувати робочі процеси, що клієнт очікує автомобіль самий мінімум. Автопарк нашої ІДС складається з надійних комфортабельних іномарок, кількості яких досить для щоденного виконання всіх вхідних заявок. Додатковою запорукою гарантованої своєчасної подачі транспортного засобу є партнерські відносини з іншими київськими таксомоторними фірмами. Весь транспорт обов'язково проходить техогляд, тому безпека замовнику гарантована. Завдяки поділу столичного регіону на сектори з певною кількістю таксі в кожному, після підтвердження замовлення автомобіль, який найближче знаходиться до місця подачі, тут же направляється на виклик.

Оформлюйте погодинне замовлення таксі

Якщо вам доведеться багато пересуватися по Києву, і при цьому потрібно буде робити зупинки, щоб вирішити персональні питання, які вимагатимуть часу, тоді таксомоторна компанія пропонує ідеальне рішення — погодинна оплата автомобіля. Ділові люди вже давно оцінили переваги оплати таксі за кожну годину використання, оскільки це набагато вигідніше, ніж оплачувати водії бізнес таксі київкілометраж. Ми пропонуємо клієнту комфортабельний автомобіль і особистого водія за помірну вартість рівно на таку кількість часу, який буде потрібно для вирішення всіх справ. Просто зателефонуйте за коротким номером 509 або зробіть відповідні позначки в онлайн-формі на веб-сайті компанії Лекс, і в найкоротший термін диспетчер підшукає вільний автомобіль, а таксист відправиться на виклик. Щоб замовити бізнес таксі Київ, не потрібно довго шукати гідну компанію: телефонуйте в Лекс за номером 509 або заходьте на сайт, і вас чекає високий рівень сервісу, комфортна і безпечна поїздка!

Подробнее